به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حسین نادری عصر امروز در حاشیه برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سیدمرتضی آوینی، سردار اهل قلم در دماوند در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در استان تهران اظهار کرد: افتتاحیه برنامه‌های کانون‌های بسیج هنرمندان شهرستان‌های استان تهران روز گذشته در نخستین روز از هنر انقلاب اسلامی برگزار شد.

وی افزود: در طول هفته هنر انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلف توسط کانون‌‌های بسیج هنرمندان در ۱۵ شهرستان استان تهران همچون تجلیل از پیشکسوتان و فعالان هنرمند، دیدار با خانواده‌های معظم شهدای هنرمند و غبارروبی گلزار شهدا اجرا می‌شود.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در خصوص کانون بسیج هنرمندان دماوند گفت: این کانون همزمان با تشکیل سازمان بسیج هنرمندان از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد.

نادری تصریح کرد: کانون بسیج هنرمندان دماوند در عرصه‌های مختلف ادبی، شعر و داستان بسیار فعال است و اعضای آن در این خصوص، جوایز و رتبه‌های متعدد استانی و کشوری را کسب کرده‌اند.

وی بیان کرد: فاجانی، از اعضای کانون بسیج هنرمندان دماوند در رشته هنرهای تجسمی توانست در مسابقات دوسالانه استانی و کشوری در سال‌های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ رتبه برتر را کسب کند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران با بیان اینکه دماوند یکی از کانون‌های فعال و برتر این سازمان است، اضافه کرد: تا آنجایی که بتوانیم از برنامه‌های کانون بسیج هنرمندان دماوند همچون سایر شهرستان‌ها در زمینه‌های برگزاری نشست‌های هنری و ادبی، دوره‌های آموزشی و اجرای نمایش حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام/س