به گزارش پایگاه خبری البرز شرق از دماوند، حمید صدیقی در حاشیه جشن زنگ احسان و نیکوکاری در مدرسه قدسیه شهر دماوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد ۹۰ پایگاه در شهرستان دماوند برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن احسان و نیکوکاری پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه صندوق‌ها و پاکت‌های پول در مدارس بین دانش‌آموزان توزیع شده است، افزود: تمام کمک‌های دانش‌آموزان طی چند روز آینده به حساب مدارس برگردانده می‌شود تا طبق توافقی که با آموزش و پرورش صورت گرفته، بین دانش‌آموزان نیازمند تقسیم شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دماوند گفت: امروز نیز همایش گلریزان با حضور خیران و مسؤولان برای کمک به نیازمندان و افراد بی‌بضاعت در شهر رودهن برگزار می‌شود.

صدیقی با اشاره به اینکه فردا پنج‌شنبه، 5 پایگاه کمیته امداد در دماوند، گیلاوند، رودهن و آبسرد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی مستقر خواهند شد، تصریح کرد: در روز جمعه نیز، پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی کمیته امداد در میعادگاه‌های نماز جمعه دماوند، آبسرد و رودهن مستقر خواهند شد.

وی با تأکید بر مشارکت همه خیران و افراد برای کمک به نیازمندان جامعه بیان کرد: سیاست‌های کلی کمیته امداد بر این است که بیشتر خیران و کسانی که دست خیر دارند در این حوزه ورود پیدا کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: در جشن انفاق و نیکوکاری که سال گذشته برگزار شد، 70 میلیون تومان کمک‌های مردمی نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شد و امسال پیش‌بینی می‌کنیم که در این زمینه شاهد افزایش دو برابری کمک‌های مردمی باشیم.

انتهای پیام/