به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری با اشاره به بارش برف در چند روز گذشته و برودت دمای هوا در شهرستان دماوند اظهار کرد: با مشارکت همه دستگاه‌ها، بحران به خوبی و با موفقیت مدیریت شد که شهروندان و مسافران با کمترین مشکل مواجه شدند.

وی افزود: در حال حاضر همه راه‌های ارتباطی اصلی و فرعی شهرستان دماوند باز است و تردد وسایل نقلیه در آن بدون مشکلی جریان دارد.

فرماندار شهرستان دماوند همچنین با اشاره به روند بهبود وضعیت جوی و افزایش دما بیان کرد: طبق اعلام هواشناسی احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی وجود دارد؛ به همین لحاظ از شهروندان تقاضا می‌شود که از سفرهای غیر ضروری در این جاده‌ها خودداری کنند.

صفری تصریح کرد: از ابتدای بارش برف، با تشکیل ستاد مدیریت بحران همه دستگاه‌های خدمات‌رسان، شهرداری‌ها، بخشداری مرکزی و رودهن، دهیاری‌ها، عوامل راهداری، پلیس‌راه، هلال احمر و دیگر بخش‌ها به منظور برف‌روبی و ایمن‌سازی جاده‌ها در سطح شهرستان دماوند بسیج شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: همه راه‌های روستایی شهرستان دماوند به غیر از جاده روستای هویر باز است و این جاده نیز تا ساعتی دیگر پاکسازی و باز خواهد شد.

انتهای پیام/س