به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ایرج گودرزی‌راد اظهار کرد: بارش شدید برف از عصر روز گذشته تاکنون همچون سایر مناطق دیگر در شهر کیلان آغاز و موجب سفیدپوش شدن این شهر شده است.وی افزود: از آغاز بارش برف عوامل خدمات شهر شهرداری کیلان عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی معابر شهری را آغاز کردند و از شب گذشته تا این لحظه چندین بار جاده‌های این شهر برف‌روبی شده است.

شهردار کیلان با بیان اینکه تمام جاده‌های این شهر باز است، گفت: خوشبختانه مشکل خاصی در تردد خودروها و شهروندان در شهر کیلان وجود ندارد و جاده ساران نیز بازگشایی شده است.

گودرزی‌راد با بیان اینکه پاکسازی برف روی شاخه‌های درختان توسط واحد فضای سبز در حال انجام است، تصریح کرد: همچنین شهرداری کیلان نسبت به پاکسازی جاده روستای زیارت نیز اقدام کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه خدمات‌رسانی در جاده صالح‌آباد در حوزه اداره راهداری قرار دارد، اما شهرداری کیلان برای سهولت در تردد خودروها عملیات برف‌روبی این جاده را انجام داده است.

شهردار کیلان تأکید کرد: با توجه به احتمال یخ‌بندان سطح معابر و کولاک برف در بعد از ظهر امروز، شهروندان از ترددهای غیرضروری خود پرهیز کنند؛ همچنین به همراه داشتن تجهیزات زمستانی الزامی است.

منبع: فارس

انتهای پیام/