به گزارش پایگاه خبری عصر شرق به نقل از روابط عمومی شورای مشورتی جوانان شهرستان دماوند، با گذشت چند ماه از تشکیل این شورا و اعلام همکاری مکرر برای جذب و همکاری با جوانان شهرستان در این شورا، از طریق سایت معرفی شده (www.javandmvnd) و پیگیری‌های مجدانه مشاور جوانان فرماندار محمدرضا صفوی و همچنین اعضای شورای مشورتی جوانان اقدامات لازم انجام شده است.

در این راستا، شورای مشورتی جوانان جلسات متعددی با مسئولان و کارگروه‌های تعریف شده و جهت جذب جوانان و متحد کردن آن‌ها در این مجمع فعالیت داشته است.

با ثبت نام حدود ۸۰ نفر از جوانان فعال شهرستان دماوند، اعضای فعال شورای مشورتی جوانان در هفته اول مردادماه ۹۸ به بررسی اساسنامه برای برگزاری انتخابات، به متن اساسنامه برای تأیید آن پرداختند.

اعضای حاضر برای ارجاع اصلاحات آن به کمیته حقوقی جهت تکمیل اساسنامه، رأی به کلیت اساسنامه تدوینی برای برگزاری انتخابات دبیر و هیئت نظارت کاندیدا رأی داده‌اند که این جلسه در تاریخ چهارشنبه دوم مرداد ماه ۹۸ در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد.

با کاندیدا شدن تعدادی از اعضای شورای مشورتی جوانان شهرستان دماوند، افشین علیجانی از طرف اعضای حاضر در جلسه به‌عنوان دبیر مجمع و همچنین به ترتیب محمدرضا صفوی، بهزاد برجی، فاطمه رمضانعلی، مهدی خطیب دماوندی، مصطفی خلیلی، علیرضا درویش غلامی و علی‌اکبر صداقت به عنوان اعضای هیأت نظارت شورا انتخاب شدند.

حال برای هرچه مُنسجم‌تر و متحد‌تر برگزار شدن جلسات و ادامه کار شورای مشورتی جوانان شهرستان دماوند، اعضا تصمیم گرفتند تا در تاریخ ۱۰ شهریورماه امسال زمان برای ثبت‌نام اعضای جدید در نظر بگیرند تا اگر کسی از تشکیل این شورا مطلع نبوده یا به هر نحوی تا به امروز نتوانسته ثبت‌نام خود را انجام دهد، هرچه زودتر برای همکاری با اعضا و فعالیت در حوزه‌ها و کارگروه‌های مطرح شده و همچنین برگزاری انتخابات کارگروه‌ها که هیأت‌مدیره شورا را تشکیل می‌دهند، ثبت‌نام و شرکت کنند.

انتهای پیام/س