به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری در پایان دومین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز شاهد ثبت‌نام پنج نفر از داوطلبان برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در فرمانداری دماوند بودیم.

وی با بیان اینکه چهار نفر از داوطلبان آقا و یک نفر نیز خانم بود، افزود: سطح تحصیلات چهار نفر از داوطلبان فوق لیسانس و یک نفر حوزوی بود؛ از این تعداد، یک نفر بین ۶۱ تا ۶۵ سال، یک نفر بین ۴۶ تا ۵۰، یک نفر ۳۶ تا ۴۰ و دو نفر نیز بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ادامه داد: از تعداد افراد شرکت‌کننده، دو نفر کارمند، یک نفر استاد دانشگاه و دو نفر نیز دارای شغل آزاد بودند و هیچ از افراد داوطلب سابقه نمایندگی و ثبت‌نام در ادوار گذشته را نداشتند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع دو روز، ۱۰ داوطلب برای کاندیداتوری انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: توصیه ما به داوطلبان این است که با استفاده از زمان‌بندی مناسب، هرچه سریع‌تر مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند، چراکه احتمال تراکم و معطلی در انجام ثبت‌نام در روزهای پایانی ثبت‌نام وجود دارد.

صفری تأکید کرد: به همراه داشتن اصل مدارک، از جمله الزامات به جهت ثبت‌نام داوطلبان است، علاوه بر این به همراه داشتن کد ملی و تاریخ تولد همسر و فرزندان نیز الزامی است؛ ضمناً افرادی که کارت ملی قدیمی دارند در هنگام ثبت‌نام باید رسید درخواست کارت ملی هوشمند خود را ارائه نمایند.

وی اضافه کرد: داوطلبان برای ثبت‌نام می‌توانند تا شنبه ۱۶ آذرماه از ساعت ۸ تا ۱۸ با در دست داشتن مدارک به ساختمان شماره دو فرمانداری دماوند مراجعه کنند.

انتهای پیام/