به گزارش پایگاه خبری البرز شرق از دماوند، هادی طهرانی‌پور با اشاره به تنظیم بازار شب عید در شهرستان دماوند اظهار کرد: در مدت سه سال است که تنظیم بازار از صنعت و معدن به جهاد کشاورزی واگذار شده است.

وی افزود: جهاد کشاورزی در این راستا، علاوه بر تنظیم سایر محصولات کشاورزی به ویژه در ایام پایانی سال، به منظور جلوگیری از رشد بی‌رویه قیمت میوه در شهرستان دماوند اقدام به عرضه میوه به ویژه سیب و پرتغال می‌کند.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند با اشاره به قیمت سیب و پرتغال شب عید در این شهرستان گفت: از امروز سیب قرمز با قیمت ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، پرتغال والنسیا با قیمت ۳ هزار و ۵۰۰ و پرتغال تامسون با قیمت یک‌هزار و ۷۰۰ تومان در ۲۷ مرکز عرضه توزیع می‌شوند.

طهرانی‌پور تصریح کرد: درصدد هستیم که قیمت میوه‌ها را در حد متعال نگهداریم تا شهروندان بتوانند محصولات با کیفیت مناسب در ایام نوروز مورد استفاده قرار دهند.

وی بیان کرد: میوه شب عید به میزان کافی با کیفیت خوب و بدون هیچ محدودیتی در مراکزی که با هماهنگی فرمانداری، صنعت و معدن، تعزیزات و تعاون روستایی مشخص شدند در شهرستان دماوند عرضه می‌شود.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند افزود: به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی، برای هر یک از مراکز عرضه میوه در بحث تنظیم بازار، یک ناظر با صدور کارت‌های شناسایی در نظر گرفته شده است تا نحوه توزیع میوه و چگونگی استقبال شهروندان را گزارش دهند.

طهرانی‌پور با بیان اینکه تمام مراکز عرضه میوه با بنرهای واحد مشخص هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تهمیداتی که در کارگروه تنظیم بازار شهرستان دماوند پیش‌بینی شده، امسال بتوانیم سالی همراه با آرامش و سلامت برای همه داشته باشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/
madam net
avcılar madam net
şirinevler madam net