به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیداحمد رسولی نژاد، نماینده منتخب مردم شهرستانهای دماوند و فیروزکوه در مجلس در یادداشتی از تماس با وزیر دفاع برای مقابله با کرونا در این حوزه انتخابیه خبر داد.

ضمن عرض سلام خدمت اهالی محترم دو شهرستان علیرغم اینکه فعالیت رسمی بنده از ٧ خرداد سال ١٣٩٩ آغاز میگردد ، به طور مرتب و مکرر با استاندار محترم استان تهران #جناب_آقای_دکتر_محسنی_بندپی و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس ستاد مبارزه با ویروس کرونای استان تهران #جناب_آقای_دکتر_زالی ، در روز چندین بار در تماس بوده و همچنین ساعتی قبل هم با وزیر محترم دفاع #امیر_سرتیپ_حاتمی مذاکره و درخواست کمک برای شهرستان های دماوند و فیروزکوه کردم.

در شهرستان فیروزکوه چند نوبت با فرماندار محترم جناب آقای جمارانی صحبت داشتم و همچنین با رئیس محترم شورای بخش مرکزی جناب آقای منوچهر نیک پناه و دنبال این هستیم امکانات درمانی مناسب و وسایل بهداشتی لازم فراهم شود و طبق مذاکره ای که با استاندار محترم داشتم ، مجوز مربوطه به فرمانداران محترم دو شهرستان داده شده که از طریق در اختیار گرفتن #بخشی_از_اعتبارات ، هزینه ها و اقدامات لازم انجام شود.

اینجانب خواهشی که از شما اهالی محترم دو شهرستان دارم حتی المقدور بجز مواقع ضروری از خانه ها خارج نشوید و نکات بهداشتی را رعایت فرمایید و همچنین از سفر خودداری نمایید.

در پایان صحت و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال مسئلت دارم..

انتهای پیام/