به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، نشست مشترک هماهنگی برگزاری انتخابات با هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد.

در این نشست، فرمانداران شهرستان های دماوند و فیروزکوه، مسؤولان هیأت های نظارت بر انتخابات شهرستان های دماوند و فیروزکوه و معاونان سیاسی فرمانداران دماوند و فیروزکوه و بخشداران این دو شهرستان حضور داشتند.

این نشست به منظور هماهنگی هرچه بهتر برگزاری انتخابات در دوم اسفندماه سال ۱۳۹۸ در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه برگزار شد.

مجید صفری، در این نشست که در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار کرد: در ادامه بحث برگزاری انتخابات، مقرر شد که هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله هیئت نظارت و پیشگیری از تخلفات انتخاباتی صورت گیرد.

وی افزود: در این راستا امروز نشست مشترکی با هیئت‌های نظارت شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در فرمانداری دماوند به عنوان مرکز حوزه انتخابیه برگزار و موضوعات کلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرماندار دماوند ادامه داد: مهمترین موضوع، تعامل و هماهنگی بین نظارت و اجراست که در این نشست، ما هماهنگی خود را از این مقطع آغاز کردیم.

صفری بیان کرد: در این راستا مقرر شد که این نشست‌ها تا برگزاری انتخابات به صورت مداوم و منظم برگزار شود؛ همچنین موضوعات اصلی و آسیب‌های شناسایی شده از دوره قبل، مورد بررسی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: همچنین با توجه به این که ما به عنوان مرکز حوزه انتخابیه هستیم، باید هماهنگی بین موضوعات نظارتی و ارتباط آن با موضوع اجرایی صورت گیرد تا در این خصوص دغدغه‌ای نداشته باشیم.

فرماندار دماوند گفت: این نشست‌ها با نهادهایی مانند دادگستری، حوزه انتظامی و سایر دستگاه‌ها به صورت منظم تشکیل و نتیجه آن به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/