به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، بهرام صالح‌نیا، رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند در مراسم اهدای مدرک مربیگری بانوان از تلاش‌های رئیس کمیته آمادگی جسمانی جهت تشکیل جلسه مربوطه و توسعه رشته آمادگی جسمانی تقدیر کرد.

وی افزود: کلیه مربیان باید در جلسات، سمینارها و همایش‌های کمیته آمادگی جسمانی هیات ورزشکهای همگانی شهرستان دماوند حضور داشته باشید.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های مربیان و باشگاه‌ها در طول سال توسط بازرسین هیات ورزش‌هایدهمگانی رصد می‌شود.

صالحی‌نیا ادامه داد: باید در روستاهای اطراف شهرستان دماوند با همکاری دهیاران از حضور مربیان هیات جهت ترویج ورزش همگانی استفاده شود.

وی تصریح کرد: بانک اطلاعاتی مربیان و داوران باید بروزرسانی شود و علاوه بر این آنها مشکلات ورزشی و کاری خود را با اعضای هیات در میان بگذارید.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند گفت: همچنین طبق برنامه‌ریزی‌ها در سال جاری کارگاه‌ها و کلاس‌های ارتقاء درجه مربیگری را در شهرستان دماوند برگزار می‌کنیم.

اهدای مدرک مربیگری ۲۵ بانوی ورزشکار قبول شده در دومین مرحله آزمون آمادگی جسمانی دماوند

نشست هم‌اندیشی رئیس و اعضای هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

در حاشیه این نشست احکام قبول شدگان دومین دوره کلاس مربیگری آمادگی جسمانی ویژه بانوان(دوره عملی) که با حضور ۲۱ متقاضی از شهرهای فیروزکوه، رودهن، دماوند و تهران برگزار شد، اهدا گردید.

مقدم، رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان دماوند از زحمات و تلاش‌های هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند در خصوص ایجاد تحول قابل توجه تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: مربیان ورزشی مهارت‌های ورزشی را به افراد و تیم‌ها ورزشی آموزش می‌دهند و افراد مبتدی را به حرفه‌ای تبدیل می‌کنند.

رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان دماوند گفت: مربیان به افراد کمک کرده تا حداکثر توانایی بالقوه خود را برای استفاده در رشته ورزشی مورد نظر خود به کار گیرند.

انتهای پیام/