به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیاوش محبی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه ها حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر آمد و شد انواع وسایل نقلیه از محور هراز به سمت شمال و جنوب، نیمه سنگین در جریان است و مشکل خاصی در خصوص ورود خودروها به این محور نداریم.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز نیمه سنگین در جریان است و با توجه به بارش خفیف برف در ارتفاعات محور فیروزکوه و همچنین جاده هراز، شاهد لغزندگی جاده‌ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: تردد در محورهای امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و نیمه سنگین در جریان است و تردد به سهولت در جریان است.

محبی افزود: با توجه به بارندگی برف در ارتفاعات محورها شرق استان مسافران باید تجهیزات زمستانه به خصوص زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند و به هیچ عنوان از مقررات راهنمایی رانندگی تخطی نکنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: عوامل و پرسنل پلیس راه ویژه شرق استان با آمادگی صد در صدی در سطح محورها حاضر هستند و با خودروهایی که از سرعت مطمئنه تخطی کنند و یا اقدام به حرکات مارپیچ و دیگر تخلفات حادثه ساز کنند، طبق برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/س