به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، علی سلیمانی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: با توجه به بار ترافیکی سنگین در محور هراز، از ساعاتی پیش این محور از جنوب به شمال مسدود و تردد از آب اسک به سمت رودهن تا اطلاع ثانوی به طرف رودهن به صورت یک طرفه در آمده است.

وی گفت: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه سنگین و پرحجم در جریان است و خودروها به مرور در حال عبور از این محور هستند.

سلیمانی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده بیان کرد: تردد وسایل نقلیه از محورهای امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین و پر حجم است و با توجه به عریض بودن این محورها، تردد به صورت روان صورت می‌گیرد.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: هموطنان با مدیریت زمان سفر و اطلاع از وضعیت راه ها اقدام به آغاز سفر کنند، تا به ساعات پیک ترافیک برخورد نکنند.

وی اذعان داشت: رانندگان با رعایت کامل مقررات راهنمایی رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی و عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز سفری ایمن برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/س