به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ناصرمحمودی‌فرد درحاشیه بازدید احمد اصغری مهرآبادی، معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های مسکن مهر شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به این که پروژه مسکن در اختیار شهرداری دماوند قرار گرفته است، مقرر شد، تا پایان بهمن بحث برق و آب و فاضلاب و جدول کشی پروژه‌های تا دهه فجر انجام شود.

وی با اشاره به تکمیل بیش از سه هزار واحد مسکونی در «مهرآباد» اضافه کرد: البته دربخش تأمین اعتبار پروژه‌های برق مشکلاتی وجود دارد، که پیگیری‌ها برای رفع آن ادامه دارد.

فرماندارشهرستان  دماوند ضمن اظهار امیدواری نسبت به رفع هر چه سریع تر مشکلات واحدهای مسکونی، ادامه داد: ۸۰  درصد از این پروژه‌ها آماده و تحویل داده شده است و حدود ۲۰ درصد از آن‌ها که در اختیار تعاونی‌ها است، تا زمان عمل تعاونی‌ها به وظایف خود معطل مانده است.

وی سپس به دستاورد سفر معاون وزیر راه به دماوند اشاره کرد و گفت: تأمین اعتبار آب و فاضلاب مسکن مهر و محورهای مواصلاتی و دسترسی‌های آن، از وعده‌هایی بود، که امروز معاون وزیر راه داد.

فرماندار شهرستان دماوند سپس به اقدامات انجام شده در خصوص مسکن مهر «گیلاوند» اشاره کرد و افزود: مسکن مهر دماوند نیز در بحث زیر ساخت‌ها با مشکلاتی مانند زمین مدارس، درمانی و نیروی انتظامی مواجه است، که باید از طریق بخش خصوصی و یا بخش دولتی انجام شود.

محمودی‌فرد با بیان این که مشکلات عمده ای در مسکن مهر «گیلاوند» وجود ندارد، گفت: کل این پروژه در هفته‌های آتی تحویل شهرداری می‌شود، که با سرعت بیشتری تکمیل شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/س