به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیامی از همه اقشار برای حضورحماسی در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت کرد.

در پیام فرماندار شهرستان دماوند آمده است:

پیروزی انقلاب اسلامی آغاز فصل رویش‌هاست، انقلابی که با رهبری امام خمینی(ره) و با پشتوانه مردمی بنای چند هزار ساله حکومت شاهانه را ویران و الگویی نوین را بر مبنای مردم سالاری دینی بنیان نهاد و الهام بخش مظلومان و آزادی‌خواهان جهان شد.

امروز با نگاه به گذشته می‌توان اذعان داشت تمام دسیسه‌های نابخردانه و ناجوانمردانه دشمنان، ترور نخبگان، ۸ سال جنگ تحمیلی و ۴۰ سال تحریم‌های ظالمانه نه تنها از شتاب این حرکت نکاسته است، بلکه عزم ملت را برای فتح قله های اقتدار و پیشرفت راسخ‌تر کرده است.

امروز با نگاه به گذشته می‌توان اذعان داشت که تمام دسیسه‌های نابخردانه و ناجوانمردانه دشمنان و ۴۰ سال تحریم‌های ظالمانه نه تنها از شتاب این حرکت نکاسته است، بلکه عزم ملت را برای فتح قله‌های اقتدار و پیشرفت راسخ‌تر کرده است.

ضمن گرامی‌داشت ایام شهادت بانو فاطمه زهرا (س) و با یاد و خاطره امام راحل (ره)، دو یادگارش و شهدا، چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ریاست محترم جمهوری، مبارزان انقلابی، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، آزادگان، امت اسلامی، خدمتگذاران و دوستداران انقلاب تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

تمام ملت ایران و به خصوص مردم شریف و مبارز شهرستان دماوند را برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن‌ماه دعوت می‌نمایم؛ این حضور تجدید بیعتی خواهد شد با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و تلاش مذبوحانه دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن نظام را ناکام خواهد گذاشت.

انتهای پیام/س