February 16,2019 | ۱۳۹۷/۱۱/۲۷

Asr shargh Agency

اخبار ویژه
تبلیغات

برای چندمین بار صورت گرفت

تجمع جمعی از اعضای مسکن مهر پردیس در مقابل مجلس

تجمع جمعی از اعضای مسکن مهر پردیس در مقابل مجلس

جمعی از اعضای پروژه مسکن هواپیمایی پرند، متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس و مالباختگان موسسه کاسپین و ثامن الحجج (ع) مقابل مجلس تجمع کردند.

به گزارش پایگاه خبری البرز شرق، امروز (یکشنبه یکم اسفندماه) جمعی از کارکنان سازمان هوایی کشور با تجمع مقابل مجلس خواستار احقاق حق اعضای پروژه یک هزار و ۱۰۰ واحدی “هواپیمایی پرند” و ۴ هزار واحدی فاز ۳ پرند شدند این در حالی است که باوجود پرداخت مبالغ بسیار پس از گذشت ۱۰ سال، این واحدها همچنان به آن‌ها تحویل داده نشده و ساخت‌شان نیمه‌کاره مانده، ضمن آنکه هیئت مدیره این واحدها حاضر به پاسخگویی و پرداخت حق مردم نبوده و به تعهدات خود پایبند نیستند.

بنابراین گزارش؛ برخی از متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس با ۸۲ هزار متقاضی نیز به دلیل عدم تحویل واحدهایشان از سال ۹۲ تاکنون مقابل مجلس تجمع کرده و خواستار رسیدگی مجلس به مشکلشان شدند.

همچنین مالباختگان موسسه “کاسپین”(دارای مجوز از بانک مرکزی) به دلیل بلوکه شدن سرمایه‌هایشان در این موسسه و اینکه نمی‌توانند حتی یک ریال از پول خود را برداشت کنند با تجمع در مقابل مجلس خواهان پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری بانک مرکزی در مقابل مشتریان این موسسه شدند.

عکس زیر امضای طومار توسط متقاضیان مسکن مهر پردیس علیه وزیر راه و شهرسازی مقابل مجلس را نشان می‌دهد.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/