به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ظهر امروز تارنمای اینترنتی پایگاه عصر شرق به آدرس اینترنتی «Asrshargh.ir» در نشستی با حضور امام جمعه شهرستان دماوند و مدیر مسؤول و اعضای تحریریه این پایگاه خبری رونمایی شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان دماوند اظهار کرد: امروز هرچه نگاه‌ها نسبت به شهرستان دماوند گسترده‌تر باشد، می‌توان منافع بیشتری برای این شهرستان جذب کرد.

وی با بیان اینکه دماوند دارای فرهیختگان و شخصیت‌های انقلابی قبل و بعد از انقلاب بسیاری دارد، افزود: امروز این شخصیت‌ها مسؤولیت‌های بزرگی در کشور دارند یا تحصیل‌کرده‌های این شهر در دانشگاه‌های خارج از کشور مشغول فعالیت هستند که می‌توان به خوبی از آنها در جهت معرفی شهرستان دماوند استفاده کرد.

امام جمعه شهرستان دماوند گفت: با بهره‌برداری مطلوب از ظرفیت‌ها و آثار تاریخی دماوند همچون برج شبلی و مسجد جامع دماوند و محصولاتی همچون سیب و عسل می‌توان اقدامات خوبی در زمینه جذب گردشگر برای شهرستان دماوند انجام داد و به تولید درآمد و اشتغال‌زایی پرداخت.

فتاح‌دماوندی، معرفی شهرستان دماوند به کشور و جهان را بخشی از وظایف اصحاب رسانه و خبرنگاران و شخصیت‌های برجسته‌ای که در این شهرستان حضور پیدا می‌کند، دانست و تصریح کرد: البته لازم است که زیرساخت‌هایی همچون احداث هتل و تأمین امکانات پذیرایی در دماوند ایجاد شود.

وی با اشاره به حضور تابستانی آیت‌الله جوادی‌آملی در دماوند بیان کرد: حضور یکی از مراجع عظام تقلید در دماوند امتیاز مثبتی برای این شهرستان است که باید به خوبی از آن استفاده کرد.

امام جمعه شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: آیت‌الله جوادی‌آملی یک حکیم، فیلسوف، فقیه اصولی و مفسر قرآن است که نه‌تنها در عالم تشیع، بلکه در عالم اسلام همانند و دومی ندارند.

فتاح‌دماوندی اضافه کرد: قطعاً با توجه به اینکه افراد متدین و مسؤولان کشوری و لشگری بسیاری به دیدار آیت‌الله جوادی‌آملی می‌آیند، باید از حضور ایشان برای معرفی و رفع مشکلات دماوند بهره برد.

انتهای پیام/