به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، احمد اصغری‌مهرآبادی ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر مهرآباد رودهن اظهار کرد: یک‌هزار میلیارد تومان برای اجرای خدمات زیربنایی در مسکن مهر کل کشور تخصیص می‌یابد.

وی افزود: اعتبارات کافی برای تصفیه‌خانه‌های مسکن مهر رودهن بعد از مصوبه از وزارت نیرو تأمین می‌شود؛ زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی در مسکن مهر باید زودتر انجام شود.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر تصریح کرد: مشکلات تعاونی‌ها باید با همفکری مسؤولان در خود شهرستان انجام شود؛ واگذاری زمین برای دستگاه‌های خدماتی نباید با مشکل روبه‌رو شود و به اندازه نیازی که دارند، کمک خواهیم کرد.

اصغری‌مهرآبادی بیان کرد: از شهرداری و شورای اسلامی شهر رودهن برای خدمات‌رسانی مناسب در مسکن مهر نهایت تشکر و سپاس‌گزاری را دارم.

وی بیان داشت: طی یک سال آینده تمامی مشکلات مربوط به مسکن مهر رودهن ازجمله فضاهای آموزشی، رفاهی و خدماتی، درمانی، انتظامی و … توسط شهرداری و دستگاه‌های ذی‌ربط حل خواهد شد.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ادامه داد: بر اساس ارزیابی‌های موجود، برای اتمام پروژه مسکن مهر در استان‌های مختلف کشور به بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد ریال بودجه نیاز است که باید برای آن تدبیری اندیشیده شود.

اصغری‌مهرآبادی بیان کرد: از این میزان، ۴۰ هزار میلیارد ریال در بخش خدمات زیربنایی باید هزینه شود و مدیران فعال و پیگیر استان‌ها باید تلاش کنند تا این اعتبار جذب شود.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با همراهی نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی از پروژه‌های مسکن مهر مهرآباد رودهن، فیروزکوه و دماوند بازدید کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/س