به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، شاهرخ جهانشاهی با تأکید بر اینکه به‌کارگیری اتباع غیرمجاز در پروژه‌های عمرانی شهرداری و دهیاری‌ها ممنوع است، افزود: بر اساس طرح موضوع در شورای تأمین فقط اتباعی که کارت کار دارند، می‌توانند به‌کارگیری شوند.

، به‌کارگیری اتباع در پروژه‌های عمرانی را جرم دانست و گفت: بر اساس ابلاغیه‌ها با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد و هیچ عذری در آیت خصوص پذیرفته شده نیست.

وی در خصوص نصب دوربین‌های نظارتی در شهرها تصریح کرد: نصب دوربین‌های نظارتی حالت بازدارندگی دارد و باعث کاهش جرائم می‌شود؛ در شرایط کنونی این موضوع از حالت عادی خارج شده و جنبه امنیتی پیدا کرده است.

*حضور کمرنگ برخی مدیران در نشست‌های شهرستانی

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند تأکید کرد: راه‌اندازی سامانه پایش تصویری در شرایط حساس کنونی باید در اولویت برنامه‌های شهرداری‌ها و دهیاری‌ها قرار گیرد و انجام شود.

جهانشاهی با بیان اینکه برخی از مدیران حضور کم‌رنگی در نشست‌های مهم شهرستانی دارند، خاطرنشان کرد: اگر برخی مدیران فکر می‌کنند که توان همراهی ندارند، اعلام کنند تا اقدام دیگری انجام دهیم.

وی بیان کرد: همچنین برخی مدیران وظایف خود را به فرمانداری محول می‌کنند؛ مدیران باید به وظایف قانونی خود عمل کرده و نباید برخی مسائل را برون‌سپاری کنند.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: با توجه به اینکه به بحث انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم، باید اعلام کنیم کسانی که می‌خواهند به عنوان کاندیدا در انتخابات شرکت کنند، طبق قانون ۶ ماه قبل از زمان ثبت‌نام باید استعفای خود را منوط به پذیرش دستگاه‌های بالادستی تقدیم کنند.

انتهای پیام/س