به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، نورالله طاهری در مراسم صبحگاه مشترک باحضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، نیروی نظامی و مسؤولان و کارکنان دولت برگزار شد، اظهار داشت: آغاز هفته دولت را به همه دولتمردان عزیز تبریک می‌گوییم و ادای احترام می‌کنیم به مقام شهدای کارمند دولت این شهرستان.

طاهری افزود: در هفته دولت برنامه‌های مختلف و طرح‌های زیادی را در نظر گرفته‌ایم که از جمله این برنامه‌ها بهره برداری از مرحله نخست مجتمع گردشگری دهکده سیب، ساختمان کلینیک تخصصی و بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی (ره)، خانه‌های بهداشت روستایی، طرح هادی روستاها، اراضی آبیاری تحت فشار و واحدهای تولیدی از مهم‌ترین طرح‌های قابل افتتاح این شهرستان در هفته دولت است.

وی در ادامه گفت: در این ایام از ۷۰ طرح عمرانی شهرستان بهره برداری می‌کنیم که برای این طرح‌ها ۵۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه بیان داشت: به لطف خدا و یاری همه دوستان پیش بینی می‌شود با بهره برداری از این طرح‌ها برای بیش از ۳ هزار نفر شغل ایجاد شود.

طاهری در پایان اظهار داشت: از دیگر برنامه‌های روز نخست هفته دولت می‌توان به دیدار مسئولین با فرماندار و امام جمعه محترم، بازدید از شبکه بهداشت و درمان ودیدار با پزشکان و افتتاح کلینیک تخصصی، بخش زنان و زایمان و بهره برداری از ۳ دستگاه آمبولانس و همچنین  غبار روبی و عطر افشانی و گلباران مزار شهدای گرانقدر همزمان در سراسر شهرستان، برگزاری جشن ماه ومهر به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) اشاره کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/