حسن خیرخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری عصر شرق در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان دماوند اظهار کرد: وضعیت کرونا در کل کشور روبه افزایش بوده و روند بروز بیماری کرونا شدیدتر شده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه گروهی از مردم، با وجود همه هشدارها و ارائه پروتکل‌های بهداشتی، نکات مهم بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، افزود: این موضوع باعث شده در شهرستان دماوند به تبع کشور که افزایش آمار بیماران کرونایی را داریم،

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند گفت: آمار مراجعه به بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان افزیش پیدا کند و این آمار روز‌به‌روز در حال افزایش است.

خیرخواه با تأکید بر اینکه از مردم شهرستان دماوند می‌خواهیم از برگزاری هرگونه تجمع از جمله مراسم جشن و عزاداری به طور جدی خودداری کنند، تصریح کرد: مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و به توصیه‌های شبکه بهداشت و درمان توجه کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم با اطلاع‌رسانی به موقع بتوانیم آمار بیماری کرونا در شهرستان دماوند را کاهش دهیم، بیان کرد: اکنون ۲۵ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند بستری هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند افزود: متاسفانه آمار مراجعه به بیمارستان و مراکز بهداشت و درمان شهرستان دماوند روزبه‌روز در حال افزایش است.

خیرخواه ادامه داد: بیماران بستری شده در حال ترخیص هستند و بیمارانی که شرایط بهتری دارند به منزل می‌روند و روند درمان آنها در منزل پیگیری می‌شود؛ همچنین آمار مراجعان سرپایی هم روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند‌.

انتهای پیام/س