به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حمیدرضا ذوالفقاری در حاشیه یادواره شهدای آبعلی اظهار کرد: امروز اقتدار و عظمت ایران عزیز مدیون رشادت های جوانانی است که در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در برابر کفر و ستم ایستادند و از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

بخشدار و رئیس ستاد یادواره های شهدای بخش رودهن با بیان اینکه بخش ولایی رودهن بیش از ۱۲۰ شهید تقدیم نظام و اسلام نموده است، گفت: در این ایام برنامه های متعددی از جمله دیدار و سرکشی از خانواده های شهدای بخش رودهن، غبار روبی مزار شهدا، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و یادواره شهدا نیز در دستور کار قرار گرفت.

ذوالفقاری با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا در بخش رودهن گفت: ۱۰ یادواره برای شهدای گرانقدر در سال ۹۸ برنامه ریزی و زمان‌بندی شده است که تاکنون پنج یادواره برگزار و مابقی تا پایان سال انجام می شود.

بخشدار و رئیس ستاد یادواره شهدای بخش رودهن در پایان ضمن تشکر و قدردانی از برگزار کنندگان از جمله ستاد مردمی یادواره شهدای شهر آبعلی گفت: بیست و نهمین یادواره ۳۱ شهید شهر آبعلی با حضور حداکثری مردم عزیز و شهید پرور این شهر برگزار شد که در این مراسم افتخار میزبانی از پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام را داشتیم.

انتهای پیام/