به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری ظهر امروز در نشست کارگروه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند با اشاره به برگزاری همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این شهرستان اظهار داشت: در این همایش تمامی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرستان دماوند به‌صورت جامع رونمایی خواهد شد.

وی افزود: سرمایه‌گذاران در شهرستان دماوند از حمایت ویژه‌ای برخوردار هستند؛ به صورتی که برای رفع مشکلات آنان عزم جدی در تمامی مسؤولان وجود دارد و در چارچوب قانون از آنها حمایت خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به موضوع سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری خاطرنشان کرد: در چندین سال گذشته برای بسیاری از طرح‌های گردشگری زمین‌هایی اختصاص ‌یافته که امروزه اثری از آن پروژه‌ها نیست.

صفری ادامه داد: به همین منظور، ضمن ساماندهی طرح‌های گذشته، دقت خواهد شد تا زمین و امکانات در اختیار طرح‌هایی قرار گیرد که قابلیت و اراده اجرا داشته باشد.

فرماندار شهرستان دماوند همچنین به دو مصوبه این کارگروه که با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزارشده بود اشاره و اضافه کرد: سند توسعه گردشگری و اختیار صدور موافقت اصولی طرح‌های گردشگری دو مصوبه ویژه این کارگروه بود که در حال اقدام و نتیجه است.

انتهای پیام/