لیلا روشن‌نیا، مسؤول هیأت متوسلین به حضرت رقیه (س) شهر دماوند در حاشیه مراسم سه‌سالگان عاشورایی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری عصر شرق اظهار کرد: در مدت هشت سال است که همایش سه‌سالگان عاشورایی در حسینیه‌های مختلف برگزار می‌شود و با توجه به استقبال بسیار از این مراسم چند سالی در حسینیه محله قاضی دماوند برگزار شده است.

وی ادامه داد: هر ساله در روز چهار صفر این برنامه برگزار می‌شود که مورد استقبال مردم واقع بوده و خیلی از افراد حاجت روا می‌شوند؛ این همایش با نذوزات مردمی برگزار می‌شود.

مسؤول هیأت متوسلین به حضرت رقیه (س) شهر دماوند افزود: در همایش سه‌سالگان عاشورایی در ابتدا سخنرانی، روضه و مداحی و همچنین قعطه نمایش حضرت رقیه (س) و مصیبت‌های اهل‌بیت (ع) به نمایش درآمد.

روشن‌نیا درمورد هزینه‌های این برنامه خاطرنشان کرد: هزینه‌های این مجلس بیشتر از طریق مردم و همچنین کمک اداره اوقاف و شهرداری است و اگر این کمک‌ها نرسد، قطعا این برنامه را نمی‌توان برگزار کرد.

وی در مورد هزینه‌های انجام شده اضافه کرد: بر اساس برآورد، هشت میلیون تومان برای این همایش هزینه شده است و باید از تمامی مردم و امام جمعه شهرستان دماوند که مکان زینبیه مسجد جامع را در اختیار قرار دادند، قدردانی کنیم؛ لازم به ذکر است که هیأت دختران زینبیه جمعه‌ها ساعت ۱۶ در مسجد جامع برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ر