به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، عصر امروز مراسم گرامیداشت شهید «سیدمرتضی آوینی»، سردار اهل قلم به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در سالن نشست‌های مجتمع فرهنگی و هنری کوثر شهر دماوند برگزار شد.

در این مراسم که به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان دماوند برگزار شد، رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، فرمانده و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند و جمعی از هنرمندان بسیجی شهرستان دماوند حضور داشتند.

مسؤول کانون بسیج هنرمندان شهرستان دماوند در این نشست با بیان اینکه اعضای کانون بسیج هنرمندان در سال ۱۳۹۶ مقام‌های خوبی را در حوزه‌‌های مختلف کسب کردند، اظهار کرد: همین روند با رویکرد جدید در سال جدید ادامه پیدا می‌کند.

حسین ناصری افزود: در این راستا، حوزه‌های تئاتر، هنرهای تجسمی، صنایع‌دستی، فیلم، عکس و … مورد توجه قرار خواهند گرفت و بحث آموزش و شرکت هنرمندان در جشنواره‌های مختلف در اولویت قرار دارد.

وی گفت: در تلاش هستیم که حلقه‌های صالحین بسیج هنرمندان در سال جدید خیلی پربارتر برگزار شود و در خصوص جذب نیز پذیرای تمامی هنرمندان شهرستان دماوند هستیم.

مسؤول کانون بسیج هنرمندان شهرستان دماوند تصریح کرد: همه رشته‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است، اما حوزه صنایع‌دستی، ادبیات و تئاتر با کیفیت بیشتری امسال پیگیری خواهد شد؛ در هشت رشته فرهنگی و هنری نزدیک به بیش از ۲۰۰ نفر عضو داریم و این افتخاری برای شهرستان دماوند است که این تعداد هنرمند بسیجی دارد.

به گزارش فارس؛ در این نشست از هنرمندان بسیجی شهرستان دماوند با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

منبع: فارس

انتهای پیام/