به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، زهرا آرمودیان‌مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار که با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان دماوند در مجموعه استخر شنای حضرت ولی‌عصر (عج) برگزار شد، اظهار کرد: شرکت ورزشی آویسا در سال ۹۵ مجوز رسمی خود را از اداره ورزش و جوانان گرفت که امروز در زمینه برگزاری کلاس‌های مربی‌گری در تمام رشته‌ها، صادرات و واردات وسایل ورزشی و نیز احداث اماکن ورزشی فعالیت دارد‌.

وی ادامه داد: نخستین قدم شرکت ورزشی آویسا مربوط به تیم شنا بود که در خردادماه سال ۹۶ تیم آقایان هم فعال شد؛ همچنین از مربی‌های تیم ملی دعوت شد تا بتوانیم مربی‌گری‌های پایه شهرستان دماوند را به سطح حرفه‌ای برسانیم.

مدیرعامل شرکت ورزشی آویسا اضافه کرد: از مربیان ماهانه دعوت می‌شود که امیدواریم در بخش آقایان شاهد ورود شناگران دماوند به تیم ملی شنای ایران باشیم؛ در مورد مسابقات لیگ شنای بانوان، از سال ۱۳۹۲، ۱۲ قهرمان کشوری تحویل جامعه شنا شده که در حال حاضر، تیم شنای بانوان فعال است.

آرمودیان‌مقدم با بیان اینکه مسابقات شنای دختران نزدیک است، افزود: جمعه ۱۹ مردادماه با مجوز ورزشی که خواهیم گرفت، برای آماده‌سازی تیم شنای دختران جهت شرکت در مسابقات بین‌المللی تبریز و همچنین قهرمان کشوری زنجان یک اردوی چهار روزه به جزیره کیش را خواهیم داشت.

وی در مورد هزینه‌های انجام شده در مجموعه استخر شنای حضرت ولی‌عصر (عج) دماوند افزود: در این خصوص، بیش از ۱۷۰ میلیون هزینه شده است و نمای ظاهری استخر تغییر کرده است و بازسازی همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت ورزشی آویسا اضافه کرد: در مهرماه ۹۶ بنده در مزایده استخر دماوند قبول شدم و یک ماه این استخر شنا تعمیر شد و درصدد استخری درخور شخصیت مردم دماوند بوده و هستیم.

انتهای پیام/س