به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، آیین نکوداشت «سیاوش فضلی»، پیشکسوت تئاتر با حضور جمعی از مسؤولان و علاقه‌مندان به حوزه هنرهای نمایشی در شهرستان دماوند برگزار شد.

این مراسم به پاس سه دهه فعالیت‌های فضلی در تئاتر شهرستان دماوند به همت انجمن هنرهای نمایشی استان تهران با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند، رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند، اعضای شورای شهر و شهردار دماوند و جمعی کثیری از هنرمندان و علاقه‌مندان به حوزه تئاتر در این مراسم نکوداشت حضور داشتند.

تشکیل شورای تخصصی تئاتر شهرستان دماوند یکی از اقداماتی است که اخیراً در این شهرستان صورت گرفته و احکام اعضای این شورا در این مراسم تقدیمشان شد.

در این مراسم از هنرمندان فرهیخته شهرستان دماوند در حوزه هنرهای نمایشی با اهدای لوح و هدایایی به پاس تلاش برای پیشرفت و افزایش سرانه تئاتر در این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

در پایان نیز از سه دهه فعالیت‌های «سیاوش فضلی»، پیشکسوت تئاتر شهرستان دماوند با استقبال پرشور حاضران در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع کوثر دماوند قدردانی و تجلیل شد.

همچنین از طرح «فصل تئاتر دماوند» که در سال آینده به اجرا در می‌آید، به دست مسؤولان رونمایی شد.

انتهای پیام/