به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط  مجموعه آموزش و پروش اظهار داشت: فعالیت‌های انجام شده نشان دهنده پویایی و تحرک در آموزش و پرورش است که باید با برنامه ریزی مدون این مهم بیش از پیش دنبال شود.

مجید صفری تغییر دیدگاه را در برخی کارها به خصوص حوزه مهم آموزش و پرورش bahçeşehir escort به منظور پیشرفت در روند کار بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: دولت هم اکنون با مشکلات مالی مواجه است اما نمی‌توان کار تعلیم و تربیت را به این بهانه تعطیل کرد و اگر کارها با برنامه ریزی انجام شود می‌توان در این زمینه به موفقیت دست یافت.

وی شورای آموزش و پرورش را از مهم‌ترین شوراهای در سطح شهرستان معرفی کرد و بیان داشت: مهم‌ترین تصمیمات برای تربیت علمی و فکری نسل آینده در این شورا اتخاذ می‌گردد و شورای آموزش و پرورش مرجع تصمیم گیری کلان در موضوع آموزش و پرورش است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند خاطرنشان ساخت: از مهم‌ترین سیاست‌هایی که باید در این شورا تدوین شود برنامه ای برای مواجهه آموزش و پرورش با تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی است که دانش آموزان را تهدید می‌کند که در آن ضمن شناخت این آسیب‌ها راهکاری برای مبارزه با ایم موضع اندیشیده شود.

فرماندار شهرستان دماوند آموزش و پرورش را در کنار تأمین امنیت از جمله مهم‌ترین نیاز جوامع برای پیشرفت عنوان کرد و بیان داشت: هر کشوری که می‌خواهد رو به پیشرفت حرکت کند باید برای این دو مقوله  برنامه ریزی داشته باشد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مدیریت آموزش و پرورش دماوند به تشریح عملکرد آموزش و پرورش در ۶ ماهه گذشته پرداخت و پیرامون موضوعاتی همچون خدمات سفر و تجهیز مدارس در آستانه نوروز، هفته بزرگداشت مقام معلم  بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/س