پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح دماوند به مناسبت هفته ناجا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی یادآور خاطرات، رشادت‌ها و جانفشانی‌های کسانی است که در عرصه ایجاد امنیت خدمت می‌کنند و همچنین یادآور اقتدار، عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: اعضای شورای تأمین دماوند با تمام قدرت و قوای خود وقت می‌گذارند و موضوعات امنیتی و انتظامی منطقه را بررسی و رصد می‌کنند؛ ما به پاس خدمات آن‌ها در شهرستان دماوند، توانسته‌ایم بهترین امنیت را برقرار کنیم، ولی این همه آن چیزی نیست که ما دنبالش هستیم.

رئیس شورای تأمین شهرستان دماوند گفت: برای امنیت پایدار و افزایش ضریب امنیتی باید تلاش، مراقبت و هوشیاری بیشتری داشته باشیم؛ امروز نحوه جنگ دشمنان با ما تغییر کرده و اگر نحوه مبارزه با آن‌ها را بروز و خود را برای مقابله با ترفندهای جدید آماده نکنیم، عقب می‌افتیم و ما باید برای مقابله با توطئه‌های دشمن خود را بروز کنیم.

صفری تصریح کرد: بروزسانی از وظایف اصلی دستگاه‌های انتظامی و امنیتی است؛ باید به قدری هوشیاری خود را بالا ببریم که با ترفندهای خود توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: این موضوع در شورای تأمین مدام مورد بحث و بررسی است که چگونه بتوانیم شهرستانی بدون یک مورد سرقت، ناامنی و بی‌نظمی از لحاظ ترافیکی، امنیتی و انتظامی داشته باشیم؛ موضوعاتی وجود دارد که باید به شدت مراقب باشیم و این موضوع با اتحاد، همدلی و هم‌افزایی محقق می‌شود.

رئیس شورای تأمین شهرستان دماوند اضافه کرد: در شورای تأمین تمام گزار‌ش‌ها را بررسی می‌کنیم و همه مدیران و فرماندهان مراقب اوضاع و هوشیار هستند تا بتوانیم با ایجاد امنیت، اعتماد بیشتر مردم را به نظام جلب کنیم که این از مهم‌ترین رسالت‌های ماست.

انتهای پیام/س