به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگویی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر تردد انواع وسایل نقلیه از هر دو مسیر رفت و برگشت محور هراز و فیرزکوه به صورت روان در جریان است اما همزمان با بارش شدید برف سطح جاده‌ها لغزنده است.

وی گفت: بارش برف در محور فیروزکوه نیز ادامه دارد و در سطح این جاده را هم سفیدپوش کرده است اما با تلاش همکارانمان در پلیس راه و تلاش پرسنل راهداری و نمک پاشی سطح محورها، تردد به سهولت انجام می‌شود.

محبی افزود: با توجه به شرایط جوی حاکم بر منطقه بارش باران را در محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم شاهدیم و مشکلی از بابت تردد وسایل نقلیه در این محورها وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان داشت: گره ترافیکی در مسیرهای منتهی به تهران و شهرهای شمالی کشور وجود ندارد.

وی اذعان داشت: به مسافرین توصیه می‌شود در چنین شرایط آب و هوایی، با تجهیز کامل خودروهای خود به تجهیزات زمستانی به‌خصوص زنجیر چرخ، سفری ایمن را برای خود و دیگر هم‌وطنانمان رقم بزنند.

محبی ادامه داد: مشکلی برای ورود به محورهای شرق استان تهران وجود ندارد اما به مسافران توصیه می‌شود در این شرایط آب و هوایی سفر خود را به زمان دیگری موکول و در صورت الزام به آغاز سفر، با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی تردد کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اظهار کرد: رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب و عدم انجام حرکات مارپیچ، تردد کنند تا سفر بدون خطری را سپری کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/