مجید صفری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری عصر شرق در خصوص تحرکات دوباره مسؤولان مازنی نسبت به آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) شهرستان دماوند اظهار کرد: روز گذشته، در پی بازدید برخی مسؤولان از راهدارخانه لاریجان تحرکات دوباره‌ای نسبت به مالکیت آستان امامزاده هاشم (ع) صورت گرفت.

وی ادامه داد: به محض اطلاع از این موضوع به شدت با تحرکات مسؤولان لاریجان به صورت قانونی برخورد کردیم و این مسائل را به استانداری تهران منعکس کردیم؛ خوشبختانه در این خصوص جای نگرانی برای مردم شهرستان دماوند وجود ندارد.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه ما محکم بر موضع خود نسبت به آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) ایستاده‌ایم، گفت: متأسفانه برخی از مسؤولان لاریجان گاهی تحرکاتی را نسبت به این آستان مقدس انجام می‌دهند.

صفری تأکید کرد: مانور ستاد خدمات سفر نوروز شهرستان دماوند در جوار آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) برگزار شد و این نشان می‌دهد که این بقعه متبرکه برای شهرستان دماوند اثبات شده است.

وی در خصوص برخی اخبار در کانال‌های خبری بیان کرد: رسانه‌ها و کسانی که کانال خبری دارند، باید مطالب آنها بر اساس مستند و واقعیت باشد و واگذاری در خصوص مالکیت امامزاده هاشم (ع) صورت نگرفته که برخی جوسازی می‌کنند.

به گزارش عصر شرق؛ روز گذشته، برخی از مسؤولان بخش لاریجان در پی بازدید جانشین پلیس‌راه کشور از راهدارخانه بخش لاریجان اقدام انتشار تصاویری مبنی بر استقبال از مسافران نوروزی در آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) کردند.

انتهای پیام/س