به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، دومین جلسه ستاد انتخابات استان تهران، صبح امروز(سه شنبه) با حضور محسنی بندپی، استاندار تهران، حسن‌بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و رئیس این ستاد، گودرزی، معاون امنیتی، انتظامی استاندار و رئیس ستاد امنیت انتخابات استان و سایر اعضا در محل استانداری تهران برگزار شد.

حمیدرضا گودرزی، معاون امنیتی، انتظامی استاندار و رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان تهران در این جلسه، ضمن اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری، اظهار داشت: با دستور وزیر کشور، ستاد امنیت انتخابات در سه استان تهران، سیستان و بلوچستان و خوزستان که دارای معاونت امنیتی و انتظامی بودند، تشکیل شده و پیشبرد اقدامات آن بر اساس وظایف تعریف شده در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: ساز و کار اجرای اهداف و برنامه‌های ستاد امنیت انتخابات استان تهران در مغایرت یا موازی‌کاری با ستاد انتخابات استان نبوده و در چارچوب تدابیر استاندار محترم و سیاست‌هایی کلی انتخابات کشور و استان دنبال خواهد شد.

گودرزی تاکید داشت: ستاد امنیت انتخابات استان تهران در راستای تسهیل در امر برگزاری انتخابات و صیانت از آرای مردم با تمام ظرفیت و توان خود در کنار ستاد انتخابات استان بوده و برنامه‌هایی خود را در این راستا دنبال می‌کند.

رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران تصریح کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری نیز بارها در فرمایشات خود بر لزوم مشارکت حداکثری در صحنه انتخابات تاکید داشته‌اند، همه باید در این راستا، کمر همت بسته و شرایط لازم را برای این مهم فراهم کنیم.

انتهای پیام/س