به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی در نشست هیئت امنای مرکزی مساجد و حسینیه‌های شهر دماوند اظهار کرد: هدف همه مسئولان، خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: بومی بودن فرماندار شهرستان دماوند فرصت ارزشمندی است و ایشان مشکلات مردم و منطقه را بهتر می‌شناسند، هرچند که این مسئله موجب می‌شود که مردم توقع بیشتری از شخص فرماندار داشته باشند.

امام جمعه دماوند ادامه داد: فرماندار دماوند به دنبال حل مشکلات مردم است و هیئت‌های امنا منابع اطلاعاتی خوبی از اتفاقات موجود در شهر هستند، زیرا مساجد و تکایا محل مراجعه مردم است.

فتاح دماوندی بیان کرد: هیئت‌های امنا به عنوان شورای مشورتی خوبی هستند که مورد حمایت مسؤولان قرار دارند و موارد خاص با منفعت عمومی در آن قابل پیگیری است، به همین جهت پیشنهاد می‌شود که این نشست‌ها در فواصل زمانی مشخص برگزار شود و در صورت لزوم از مسؤولان ادارات نیز به جهت حضور در نشست‌ها دعوت به عمل می‌آید.

وی ضمن مذموم شمردن رشوه در ادارات تصریح کرد: ما در خطبه‌های نماز جمعه و شورای اداری شهرستان دماوند به موضوع رشوه در ادارات پرداختیم، اما کسی گزارشی در این زمینه ارائه نکرد، در حالی که افراد باید در صورت مشاهده تخلفات، آن را به صورت کتبی گزارش کنند.

وی گفت: با افرادی که به رشوه گرفتن در ادارات عادت کرده‌اند تعارفی نداریم و آنها قطعا از شهرستان دماوند اخراج می‌شوند‌.

انتهای پیام/