به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، امام جمعه شهرستان دماوند، فرماندار شهرستان دماوند به همراه معاونان خود و جمعی از خبرنگاران به مناسبت ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار، از دفتر پایگاه خبری عصر شرق و نشریه تحلیلی دماوندم آرزوست بازدید کردند.

مسئولان شهرستان دماوند در این بازدید، از زحمات خبرنگاران عصر شرق و دماوندم آرزوست تقدیر و قدردانی کردند.

*ظرفیت مسئولان در انتقادپذیری بیشتر شده است

مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند در سخنانی در دیدار با خبرنگاران عصر شرق اظهار کرد: برخی از ادارات جایگاه خبر و اطلاع رسانی را خیلی درک نمی‌کنند؛ اگر مدیران جایگاه خبرنگار را به عنوان یک همراه در کنار خود ببینند، عملکرد بهتری خواهند داشت.

وی افزود: برخی فکر می‌کنند که خبرنگاران دنبالرایجاد حاشیه هستند، این خوب نیست؛ دماوند با توجه به وجود رسانه‌ها به خصوص عصر شرق در رشد فعالیت‌های خبری و حرفه‌ای پیشرفت کرده است‌.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه اخبار رسانه‌های شهرستان دماوند پخته‌تر شده است، گفت: از جامعه خبری شهرستان دماوند با توجه به نوع تیپ و سبک‌های خبری راضی هستیم و ظرفیت مسئولان در انتقادپذیری بیشتر شده است، قبلاً درباره مسائل مختلفی شکایت می‌شد.

صفری ادامه داد: دماوند نسبت به شهرستان‌های استان در حوزه رسانه می‌تواند حرف نخست را به لحاظ حرفه‌ای و اخلاقی بزند و پایگاه خبری عصر شرق در توسعه شهری موثر عمل کرده است و این موضوع باید تقویت شود.

وی تأکید کرد: درباره خدمات رفاهی و تسهیلات بانکی می‌توانیم به خبرنگاران کمک کنیم، چراکه دماوند با تلاش خبرنگاران در حوزه خبر و رسانه در سطح ملی حرف دارد.

*خبرنگاران به بیانیه گام دوم انقلاب توجه کنند

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند نیز ضمن تبریک روز خبرنگار بیان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش خود را در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب روشن کنند.

وی افزود: خبرنگاران در بیانیه گام دوم انقلاب کار خودجوش انجام دهند؛ خبرنگاران دماوند فقط به کارهای شهرستانی نپردازند و در راستای اعتلای کشور نیز قدم بردارند؛ رسانه‌های دماوند کارهای نوعی انجام دهند تا در کشور مطرح شود.

امام جمعه شهرستان دماوند اضافه کرد: رسانه‌ها از نظر اخلاق عنایت بیشتری داشته باشند تا صمیمیت بیشتری بین آنها ایجاد شود.

   

انتهای پیام/س