به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، پیش از ظهر امروز امام جمعه دماوند با همراهی برخی از مسؤولان به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی از ادارات مربوطه در شهرستان دماوند بازدید کردند.

در این بازدید، مسؤولان شهرستان دماوند با اهدای گل از زحمات و تلاش‌های کارمندان ادارات بهزیستی و تأمین اجتماعی این شهرستان قدردانی کردند.

امام جمعه دماوند در حاشیه این دیدار، ضمن گرامیداشت ۲۵ تیرماه، روز بهزیستی و تأمین اجتماعی اظهار کرد: این روز و هفته را به کارمندان و تلاشگران فعال در این عرصه تبریک عرض می‌کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی‌، خدمات، تلاش‌ها و زحمات کارمندان بهزیستی و تأمین اجتماعی در حمایت از افراد ناتوان جسمی و روحی را قابل تقدیر دانست و افزود: یکی از خدمات خوب بهزیستی، حمایت از زنان و کودکان بی‌سرپرست و ایجاد زمینه برای خودکفایی آنان است.

وی تصریح کرد: این سازمان، رفع مشکلات اجتماعی طلاق و اعتیاد را در دستور کار خود دارد و همچنین از زحمات و خدمات سازمان تأمین اجتماعی، بیمه اجتماعی و کارمندان این اداره در دماوند قدردانی می‌کنیم.

به گزارش فارس؛ امام جمعه دماوند را در این بازدیدها، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد شرق تهران و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند همراهی کردند.

همچنین نمایشگاه اداره بهزیستی با غرفه‌های اورژانس اجتماعی، امور توسعه و پیشگیری، صنایع‌دستی معلولان و … به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی مقابل اداره این شهرستان آغاز به کار کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/