به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین علی رازینی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهر دماوند اظهار کرد: ایران اسلامی به برکت انقلاب و تحولاتی که در کشور به وجود آمده، به یک قدرت اقتصادی در منطقه و خاورمیانه تبدیل شده و این در حالی است که ما در تحریم هستیم.

وی اظهار کرد: امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی امت سرافراز و همیشه در صحنه جمهوری اسلامی، یکبار دیگر با حضور پر شکوه خود، از انقلاب اسلامی و خون مقدس شهدا و رهبر معظم انقلاب دفاع کردند.

این تحلیلگر سیاسی با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی با همه مشکلات و توطئه‌ها و موانعی که استکبار جهانی در طول ۴۰ سال بر سر راه انقلاب و نظام مقدس به وجود آوردند با لطف خدا و حمایت مردم و رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران همچنان در جهان پرخروش و با اقتدار به پیش می‌رود.

رازینی با تاکید بر اینکه تحول عظیم به وجود آمده قابل مقایسه با قبل از انقلاب و اوایل آن دوران نیست، خاطر نشان کرد: بعضی‌ها می‌گویند به تدریج ایمان مردم و جوانان کاهش پیدا کرده اما این تصور باطلی است و رهبر معظم انقلاب نیز بر این موضوع تاکید دارند که رویش‌های انقلاب به مراتب بیشتر از ریزش آن بوده است.

وی در ادامه با اشاره به بیانات داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در این خصوص بیان کرد: شاخص‌های فرهنگی و معنوی قابل مقایسه نیست و اگر روزی شرایط جنگ به وجود آید، جوانان داوطلب بیشتر از قبل خواهد بود.

این تحلیلگر سیاسی با بیان اینکه بیش از یک هزار پایگاه معنوی سیاسی نماز جمعه در کشور وجود دارد، تصریح کرد: امروز داوطلب مدافعان حرم به قدری است که ریشه تشکل یافته داعش کنده شد و امثال شهید حججی، شهید فهمیده آن دوران هستند.

رازینی افزود: ایران در عرصه اقتصادی با همه مشکلات و کارشکنی‌ها توسط غارتگران بیت المال که باید به سزای اعمال خود برسند به دستاوردهای عظیمی دست یافته است و با تحولاتی که به وجود آمده کشور ما را به یکی از قدرت‌های اقتصادی منطقه تبدیل کرد و این در حالی است که ما در تحریم هستیم.

وی اضافه کرد: البته زندگی و معیشت مردم با سختی می‌گذرد که لازم است مسئولان در خصوص اشتغال با مبارزه علیه مفاسد اقتصادی این مهم را مدیریت کنند.

این تحلیلگر سیاسی با تاکید بر اینکه توطئه دشمنان، تحریم و تهاجم فرهنگی از جمله موانع و چالش‌های جمهوری اسلامی است افزود: باید در این کشور در کنار انقلاب اسلامی یک انقلاب اداری شکل گیرد و از مفاسد اداری جلوگیری و امور مردم تسهیل شود و همه از دستگاه‌های مسئول مطالبات خود را خواهیم داشت و مجلس و دولت باید به آن رسیدگی کنند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/س