به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیدکمال سادات ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئولان حراست شهرداری‌های کیلان و آبسرد اظهار کرد: بر اساس کلام حضرت امیرالمؤمنین (ع)، مسئولیت و میز و صندلی‌ها ماندگار نیست و رضایمندی مردم، رضایتمندی خداوند متعال است.

وی با بیان اینکه تعامل بین مجموعه نظارتی و اجرایی باید دو طرفه باشد تا موانع احتمالی در مسیر کارها برطرف شود، افزوزد: توسعه و گسترش شهرها باید طوری مدیریت شود تا به سیستم کالبدی شهرها آسیب نزند.

معاون امور شهرستان‌های اداره کل حراست استانداری تهران گفت: اگر بر اساس ضوابط و قواعد مدیریت شهری پیش نرویم، منجر به دستگیری‌ها می‌شود و در برخی موارد، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی ورود و نسبت به دستگیری موارد قضایی اقدام کردند.

سادات تصریح کرد: با وجود فراز و نشیب‌هایی که قبلا به وجود آمده بود، امروز آرامش مطلوبی در شهر کیلان حاکم شده که دلیل آن هم نوع مدیریت صحیح و تعامل شهردار با پرسنل و اعضای شورای اسلامی شهر است.

وی بیان کرد: شهرداری کیلان که از سال ۱۳۳۲ کار خود را آغاز کرده، امروز در مسیر توسعه قرار گرفته است و مطمئناً با کمک یکدیگر کیلان می‌تواند به سمت و سویی برود که در حوزه شهری برای شهروندان مؤثرتر باشد.

معاون امور شهرستان‌های اداره کل حراست استانداری تهران اضافه کرد: در مجموعه حراست استانداری تهران، تصمیم‌هایی برای تغییر و تحول بر اساس پروتکل‌ها در حوزه نظارتی شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها اتخاذ شده است و علت این تغییر و تحول، پویایی سیستم است که نقش نظارت دقیق‌تر انجام شود.

به گزارش فارس؛ «قاسم عباسی» با حکم مدیرکل حراست استانداری تهران به عنوان مسئول جدید حراست شهرداری کیلان منصوب و معرفی شد.

همچنین «مجتبی سیری» که مسئولیت حراست شهرداری کیلان را بر عهده داشت، طی حکمی به عنوان مسئول جدید حراست شهرداری آبسرد منصوب گردید.