به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد علاءالدینی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بخش رودهن اظهار کرد: در سال ۱۳۵۷ ملت ایران، انقلابی به پا کردند که امروز در همه جهان شناخته شده است؛ امام خمینی (ره) بدون هیچ‌گونه هراسی مقابل مخالفان ایستادند و این انقلاب با حضور حماسی مردم پیروز شد.

وی با بیان اینکه یکی از افتخار ملت ایران داشتن نظامی اسلامی و الهی است، گفت: انقلاب اسلامی انقلابی است که در عصر و زمان ما نمونه شد؛ زیرا این انقلاب دم از نسخه‌ای می زند که هیچگاه غروب نخواهد کرد؛ شهید مطهری فرمودند خورشید اسلام هیچگاه غروب نمی‌کند.

امام جمعه موقت بخش رودهن با اشاره به شعارهای ارزشمند دوران انقلاب و نقش‌آفرینی ملت ایران در آن دوران، گفت: مردم ایران انقلاب کردند چون می‌دانستند چه می‌خواهند و آگاه بودند که حکومت پهلوی آنان را به سوی استقلال و آزادی نخواهد برد.

علاءالدینی تاکید کرد: انقلاب پیروز شد تا عدالت اجتماعی گسترش یابد و فقرا تحقیر نشوند و مسئولان برای همه مردم به ویژه قشر ضعیف جامعه وقت بگذارند.

وی با بیان اینکه فجر پیروزی را فراموش نکنیم، تصریح کرد: هر کس در تاریکی قرار دارد، قطعاً به دنبال روشنایی می‌گردد و امام خمینی (ره) یک روشنایی و فجر برای ملت ایران در دوران تاریکی حکومت پهلوی بودند و امروز وظیفه ما است تا این روشنایی را حفظ کنیم.

امام جمعه موقت بخش رودهن بیان کرد: مردم رودهن که همواره در انقلاب اسلامی با حضور خود در میدان جنگ و جهاد درخشیداند، امروز نیز به واسطه وجود مراکز علمی، دانشگاهی، فرهنگی و … مورد توجه است و امید می‌رود با حمایت مسئولان شاهد رشد این منطقه در تمامی عرصه‌ها باشیم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/س