به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، روح‌الله عرب ظهر امروز در نخستین نشست شورای اداری شهرستان دماوند که در سالن شهید رجایی فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار کرد: نشست شورای اداری در راستای هم‌افزایی بیشتر دستگاه‌های اجرایی برگزار شده است.

وی افزود: در این نشست، بالغ‌بر ۱۳۰ مسؤول به عنوان نخبگان شهرستان دماوند حضور دارند که در ادارات مختلف دارای مسؤولیت‌هایی را بر عهده دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند گفت: با توجه به اینکه در کشوری زندگی می‌‌کنیم که منتسب به اهل‌بیت (ع) است، نظام مقدس اسلامی باید محوریت همه کارها باشد.

عرب تصریح کرد: ما به عنوان مسؤول وظایفی بر عهده داریم که بسیار حائز اهمیت است و باید در راستای حفظ نظام، دستاوردها و ارزش‌های انقلاب، اصول بنیادی انقلاب گام برداریم.

وی با تأکید بر اینکه محوریت همه اقدامات در ادارات باید انقلاب اسلامی باشد، بیان کرد: باید در مسیر قرآن، اهل‌بیت (ع)، انقلاب و دفاع مقدس تلاش کرد و اگر از این مسیر انحراف پیدا کنیم، مطمئناً دچار مشکلات می‌شویم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند اضافه کرد: باید نسبت به ارتقای وضع کنونی خود تلاش بسیاری داشته و زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) باشیم؛ ضمن اینکه اگر نگاه ما این چنین باشد، باید در راستای خدمت‌رسانی به مردم گام‌های بلندتری برداریم.

انتهای پیام/س