به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، پیش از ظهر امروز آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان پردیس با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران، پروانه مافی نماینده مجلس و مسؤولان شهرستان برگزار شد.

در این مراسم امیرالله حقیقی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان پردیس معرفی و از زحمات مرتضی حیدری فرماندار سابق پردیس قدردانی شد.

امام جمعه پردیس، در این آیین مشورت با صاحب نظران را از مهم‌ترین عوامل موفقیت فرماندار سابق این شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: حیدری با استفاده از افراد صاحب نظر در امور مختلف برای پیشبرد اهداف نظام و شهرستان کارها را بهینه کرد.

حجت الاسلام حسین توسلی افزود: مسئولین شهر پردیس به دور از گرایش‌های سیاسی و علایق و سلایق، اتحاد و انسجام دارند و برای شهرستان کار می‌کنند، باید این روند ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به مشکلات شهر پردیس اظهار داشت: مشکل مسکن‌های مهر نیمه تمام، قرارداشتن ۸۵ درصد از جغرافیای منطقه در حیطه حفاظت اداره محیط زیست و مشکلات مالی ۳ هزار واحد تولیدی نیمه تعطیل و تعطیل مورد توجه فرماندار جدید قرار گیرد.

مرتضی حیدری فرماندار سابق شهرستان پردیس ضمن تشکر از حضور نمایندگان مجلس و مسئولین ادارات شهرستان در این مراسم اظهار داشت: طی ۵ سال گذشته بیش از ۶۰۰۰ میلیارد تومان توسط دولت در شهرستان پردیس هزینه شده و بیش از ۱۸۱ پروژه عمرانی در این مدت به بهره برداری رسیده است.

امیرالله حقیقی فرماندار جدید شهرستان پردیس دراین مراسم عنوان کرد: با همدلی و تعامل بین مردم و مسئولین و حمایت دولت مشکلات شهرستان را پی گیری می‌کنیم، مردم ولی نعمتان ما هستند و تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

امیرالله حقیقی سرپرست جدید فرمانداری شهرستان پردیس پیش از این فرماندار اسلامشهربود و مرتضی حیدری فرماندار سابق شهرستان پردیس در سمت مدیر کل ستاد بحران استانداری انجام وظیفه خواهد کرد.

در این مراسم معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری پردیس، معاونت مالی فرمانداری، بخشدار بومهن، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس و بومهن، دادستان شهرستان پردیس، روسای ادارات و خانواده معظم شهدا و جانبازان حضور داشتند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/س