به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهدی کچویی اظهار کرد: شهرداری رودهن در سال ٩۶ نسبت به سنوات قبل رشد خوبی داشته است و ۴۰ درصد افزایش بودجه داشته‌ایم و طبق برنامه جلو رفتیم.

وی افزود: استاندار تهران در سال ۹۶ دو بار به رودهن سفر کردند که موجب خیر و برکت زیادی برای این شهر بود؛ جهت دسترسی راحت و کاهش ترافیک در مرکز شهر، محور فیروزکوه از طریق میدان خلیج فارس از طریق یک تونل زیبا و شکیل به محور هراز در محدوده کریتون متصل خواهد شد.

شهردار رودهن گفت: بحث احداث بیمارستان رودهن با هماهنگی و پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری، بخشداری، دفتر امام جمعه و شورای شهر و شهرداری در حال پیگیری است.

کچویی ادامه داد: یک قطعه زمین پنج هزار متری برای ایجاد درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی که از مشکلات و دغدغه‌های شهری است، از سوی شورای شهر و شهرداری رودهن تحویل تأمین اجتماعی شد.

وی تصریح کرد: طرح احداث پل بتنی دوطرفه منطقه نمیر در بودجه امسال شهرداری رودهن مصوب گردید که باعث توسعه شهری خواهد شد.؛ نصب پله‌برقی برای پل‌های عابر پیاده توسط شورای شهر مصوب شده و به‌زودی اجرا می‌شود.

شهردار رودهن بیان کرد: نصب دوربین‌های کنترل سرعت در داخل شهر در حال پیگیری و انجام است و طرح گردشگری رودهن با همکاری یک شرکت معتبر در منطقه ٢٠٠ هکتاری تجرک اجرا خواهد شد.

کچویی خاطرنشان کرد: در سال ٩۶ برای مسکن مهر سه میلیارد تومان هزینه شده است و کلانتری مسکن مهر و ایستگاه آتش‌نشانی این منطقه در سال جدید اجرا می‌شود.

وی افزود: بهسازی جداول در شهر رودهن انجام و مابقی در سال جدید انجام می‌شود و در سال ٩۶ و ٩٧، ۵۰ درصد بودجه برای کارهای عمرانی لحاظ شده است.

شهردار رودهن گفت: احیای بخشی از نهرها انجام و الباقی در سال جدید انجام خواهد می‌شود و رویکرد شهرداری در سال ٩٧ کار عمرانی و شفاف‌سازی به مردم است؛ طرح آب‌نمای مطهری در جوار حرم مطهر شهدای گمنام شهر رودهن انجام خواهد شد.

کچویی تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی بحث تصرفات اراضی دولتی است که به شدت برخورد می‌شود و بازسازی پارک‌ها انجام شده و مابقی در دست اقدام است.

وی در پایان متذکر شد: بهسازی ناوگان تاکسی‌رانی و راه‌اندازی اتوبوس‌رانی روزانه با ٨٠٠ مسافر تردد به تهران و بالعکس از مهم‌ترین اقدامات سازمان حمل و نقل شهرداری رودهن در سال ۹۶ بود.

انتهای پیام/