به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مهدی کچویی در گفت‌وگویی با توجه به افتتاح هفت پروژه عمرانی در رودهن اظهار کرد: از جمله پروژه‌های رودهن در هفته دولت، پروژه پل کابلی نمیر با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان است که با احتساب تملک، رمپ و لوپ، بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان هزینه در برداشته است.

وی افزود: از دیگر پروژه‌های بخش رودهن، افتتاح پارک پونا به مساحت سه هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان است؛ همچنین پارک سجادیان در خیابان شریعتی نیز در مساحتی بالغ بر هزار و ۸۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

شهردار رودهن ادامه داد: از دیگر پروژه‌های شهرداری در هفته دولت، افتتاح زمین ورزشی چندمنظوره در خیابان چمران با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، زمین چمن مصنوعی در خیابان امامت با اعتباری بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان و فرهنگسرای فدک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

کچویی بیان کرد: علاوه بر این در هفته دولت، شاهد افتتاح پارک مسکن مهر در مساحتی بالغ بر سه هزار و ۵۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان خواهیم بود.

انتهای پیام/س