به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام سیدمهدی امیری‌ارجمند ظهر امروز در نخستین خطبه‌ خود در نماز جمعه فیروزکوه در جمع مردم ولایت‌مدار و مؤمن این شهرستان اظهار کرد: در کنار توطئه‌های داعش، استعفای سعد الحریری، جداسازی اقلیم کردستان، یکی دیگر از توطئه‌های دشمن معرفی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه این توطئه‌هایی است که در مدت کوتاهی متوجه آن شده‌ایم، افزود: در شبانه‌روز استکبار جهانی و دشمنان روی ایران زوم کرده‌اند، برنامه‌ریزی می‌کنند و صدها هزار توطئه پنهان و آشکار دارند تا این کشور اسلامی را فلج کنند.

امام جمعه جدید فیروزکوه با اشاره به اینکه توطئه‌های دشمن برای دیروز و امروز نیست، گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمن به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران بوده است.

امیری‌ارجمند تصریح کرد: اگر تمام دنیا علیه ایران جمع ‌شوند، چون ایران ولایت و رهبری مجاهد و با بصیرت دارد، هر توطئه دشمنان با سخن حیکمانه مقام معظم رهبری خنثی می‌شود؛ همه متفکران جهان باید از کلاس‌های معظم‌له درس بگیرند.

وی بیان کرد: کاملاً آگاه هستیم که مردم در مشکلات هستند، اما مردم ایران اسلامی صبر می‌کنند و برابر مشکلات ایستادگی دارند و مردم و مسؤولان باید با وحدت و اتحاد دست به دست یکدیگر دهند تا دل امام زمان (عج) را شاد کنیم.

امام جمعه جدید فیروزکوه با بیان اینکه تبعیت از ولایت خط قرمز ماست، اضافه کرد: همه باید گوش به فرمان رهبری باشیم تا سرباز خوب و شایسته‌ای برای امامت و ولایت باشیم.

خبر: مهدی مرادی

انتهای پیام/س