به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری در گفت‌وگو با خبرنگاران با قدردانی از کمک های مردم، نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان اظهار کرد: با توجه به آب و هوای گرم خوزستان نیاز به اقلام ضروری از جمله پنکه، کولر آبی، پشه‌بند، لوازم بهداشتی، البسه و دمپایی وجود دارد.

وی ادامه داد: با توجه به معین شدن استان تهران برای کمک‌رسانی به سیل زدگان استان خوزستان و استقرار آن در دشت آزادگان، تقاضا داریم هماهنگی لازم به منظور ارسال منسجم کمک‌ها با جمعیت هلال احمر شهرستان صورت گیرد.

فرماندار دماوند عنوان کرد: در ۳ نقطه از شهرستان صندوق جمع آوری کمک ها تعبیه شده که یک صندوق در شهر رودهن و ۲ صندوق در شهر دماوند است؛ همچنین در دو شهر آبسرد و کیلان نیز با هماهنگی جمعیت هلال احمر و همکاری شهرداری مکان‌هایی به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برپا شده است.

صفری اضافه کرد : جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم و دیگر نهادها است و افرادی که قصد کمک دارند، می‌توانند با مراجعه به این مرکز و یا از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر کمک خود را واریز کرده و فیش واریزی را به جمعیت هلال احمر ارائه دهند.

وی بیان کرد: اقلامی که از طرف مردم و نهادهای مختلف به جمعیت هلال احمر شهرستان تحویل داده خواهد شد، با نام همان محله یا نهاد ارسال می‌شود.

انتهای پیام/س