به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سید اصغر میر‌علی‌نقی در نشست شورای ترافیک شهرستان دماوند در سالن شهید رجایی فرمانداری دماوند با بیان اینکه مسائل و مشکلات باید بدون تعارف مطرح و رسیدگی شود، اظهار کرد: در روز پنج‌شنبه هفته گذشته، دو سانحه در فاصله کمتر از چند دقیقه در کیلان به وقوع پیوست.

وی با تأکید بر اینکه باید توجه بیشتری به مشکلات جاده‌ای کیلان صورت گیرد، افزود: با توجه به تردد روزانه ۴ هزار نفر از شهر کیلاندر ایام نوروز آنچه در توان بود به کار گرفتیم تا از وقوع حوادث جلوگیری کنیم.

سخنگوی شورای شهر کیلان با اشاره به حضور رئیس سابق سازمان حمل و نقل جاده‌ای در شهر کیلان در سال گذشته گفت: در نشستی با حضور رئیس سابق این سازمان مشکلات جاده‌ای کیلان مطرح و قول‌های مساعدی به خصوص در مورد ایمن‌سازی و تعریض جاده کیلان به ایوانکی داده شد که باید هرچه زودتر این طرح اجرایی شود.

میرعلی‌نقی تصریح کرد: همچنین جاده‌ فرعی و روستایی صالح‌آباد باید برای ایمن‌سازی و بهسازی ارتقا پیدا کند تا جان مردم به خطر نیفتد؛ امروز با توجه به اینکه رانندگان با سرعت بالای در شهر کیلان تردد می‌کنند، لازم است که پلیس راهور در این شهر مستقر شود.

وی در خصوص جاده کمربندی ایوانکی متذکر شد: این جاده مشکلات عدیده‌ای دارد و با توجه به عبور کامیون‌ها با بار ۳۵ تا ۴۰ تن باید برای بهسازی این جاده نیز برنامه‌ریزی و اقدام شود و هر امکاناتی نیاز باید برای این امر در اختیار می‌گذاریم.

انتهای پیام/