به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، شهرام شریفی، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دماوند در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان دماوند اظهار کرد: شهرداری‌های آبسرد، آبعلی و کیلان برنامه‌های ویژه‌ای در این ایام نظر گرفته‌اند، اما شهرداری دماوند هنوز برنامه‌های خود را اعلام نکرده است.

وی افزود: متاسفانه در ورودی شهر دماوند، ما در زمینه آسفالت و بلوار ورودی با مشکل مواجه هستیم و این در حالی است که ستاد و پایگاه‌های ما در آن محل مستقر می‌شوند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دماوند ضمن درخواست از شهرداری‌ها برای آماده‌سازی بروشورهای شهری بیان کرد: شهرداری آبسرد و کیلان در ورودی شهر اقدام به نصب بنر در راستای اطلاع‌رسانی از مراکز خدماتی خواهند کرد.

شریفی همچنین از فعالیت شهرداری آبسرد و رودهن در بحث موسیقی و ایجاد فضای شور و نشاط خبر داد.

وی با تاکید بر ارائه نقشه شهر به ویژه در شهر دماوند گفت: ما در بحث بسته‌های تبلیغاتی کمک می‌کنیم و در ورودی شهرها و امامزاده‌هاشم(ع) پایگاه خواهیم داشت؛ علاوه بر این در ۲۶ بهمن‌ماه، مانوری در محل امامزاده هاشم(ع) دماوند برگزار خواهیم کرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند از ورود یک فضای اقامتی جدید در امامزاده هاشم(ع) دماوند خبر داد که آماده خدمات‌دهی است.

شریفی از استفاده اپلیکشن خدماتی به عنوان موضوعی مهم نام برد که در صورت راه‌اندازی و اجرایی شدن آن، اتفاق بزرگی در شهرستان رخ خواهد داد؛ چراکه همه دسترسی‌ها و اماکن در آن موجود است.

وی تصریح کرد: ما در سال جاری به واسطه افتتاح بوم‌گردی، تعداد ۳۰۰ نفر افزایش ظرفیت اقامت در شب داشتیم و تبلیغات آن در قالب کتابچه، بروشور و بنر در ورودی شهرها می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/س