به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، فاطمه فرزام در نشست نشست تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند، مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را سخت و حساس دانست و اظهار کرد: پوردیوان‌بیگی‌مقدم در زمینه افزایش بودجه‌های عمرانی اداره ارشاد دلسوزانه تلاش کرد و در زمان وی، بودجه عمرانی این اداره افزایش چشم‌گیری پیدا کرد.

وی افزود: پوردیوان‌بیگی‌مقدم از جنس فرهنگ و هنر بود و به همین جهت فعالیت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه‌های مختلف افزایش پیدا کرد و این قابل محسوس بود.

وی گفت: با توجه به نوع فعالیت‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و جامع هدفی که دارد، همواره زیر ذره‌بین است و پوردیوان‌بیگی‌مقدم در این مدت با عملکرد مطلوبی که داشتند، خاطره خوبی از خود به یادگار گذاشتند.

*تأکید بر استفاده از مدیران شایسته بومی در انتصابات

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار دماوند تصریح کرد: پوردیوان‌بیگی‌مقدم با توجه به اینکه مسؤول بومی دماوند و جزو شهروندان ما محسوب می‌شود، برای همیشه عملکرد مدیریتی وی در اذهان باقی خواهد ماند و امیدواریم در مسؤولیت‌های بعدی موفق باشند.

فرزام ضمن تبریک انتصاب عبدالله‌بیگی بیان کرد: جای خرسندی دارد که عبدالله‌بیگی هم به عنوان افراد بومی که خود از جنس فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند، جایگزین پوردیوان‌بیگی‌مقدم شدند و با اشرافیتی که نسبت به مسائل دارند، امیدواریم فعالیت‌های گذشته ادامه‌دار باشد.

وی خاطرنشان کرد: با تأکید فرماندار دماوند، سیاست بر این است که از مدیران شایسته بومی برای انتصابات استفاده شود و امید می‌رود که عبدالله‌بیگی در راستای سیاست‌های نظام و دولت و همچنین اعتلای فرهنگ اسلامی با کمک هنرمندان و مسؤولان انجمن‌ها موفق باشد.

انتهای پیام/س