به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در بازدید از سه شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی پرند اظهار کرد: امروز طی بازدیدی از سه شرکت دانش بنیان از نزدیک در جریان روند برنامه و فعالیت این شرکت‌ها قرار گرفتیم که به طور مطلوبی فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: این شرکت ها یک محیط کسب و کار نوین ایجاد کرده اند که باید در راستای حل مشکلات آن‌ها تلاش کنیم.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: یکی از شرکتها مربوط به تعمیر هواپیماهای مسافربری است که آن را باید یک کار فوق العاده دانست.

ستاری همچنین با اشاره به برخی از مشکلات شرکت‌های دانش بنیان ابراز کرد: بیمه و مالیات و سرمایه در گردش و گمرک از مشکلاتی است که این شرکت‌ها را آزار می‌دهد و باید در جهت کاهش آنها تلاش کنیم.

وی همچنین به تزریق نیروی جوان و کارآفرین به بدنه اتاق بازرگانی اشاره و تصریح کرد: این نیروها بنیه جدیدی در عرصه استارت آپ‌ها هستند که می توانند به تقویت چرخه تولید و صنعت کمک کنند.

به گزارش فارس، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این سفر به شهرک صنعتی پرند از شرکت‌های دانش بنیان برق الکترونیک پرتو صنعت، آریان آسانسور و مجموعه MRO بازدید کرد که در عرصه‌های تولید تابلوهای فرمان آسانسور و برخی عرصه‌های دیگر فعالیت دارند.

منبع: فارس

انتهای پیام