به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حسین فاضلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری اراذل اوباش سطح یک معروف خبر داد و اظهار کرد: وی دارای سوابق متعددی از جمله فروش مشروبات الکلی، درگیری دسته جمعی، قمه‌کشی، تعدی به مأموران دولتی وتمرد نسبت به آن‌ها، شرارت با چاقوکشی و قمه‌کشی، حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز، نگهداری کالاهای ممنوعه تجهیزات پلیسی ونظامی، شرب خمر، استفاده از سلاح سرد و تخریب اموال، عربده‌کشی بوده که از سوی مراجع قضائی تحت تعقیب قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و حکم تعقیب متهم از سوی مراجع قضائی مراتب دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ دماوند این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: با فعالیت شبانه‌روزی ماموران کلانتری ۱۱ دماوند و اقدامات پلیسی صورت گرفته، مخفیگاه متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی اراذل اوباش معروف و سابقه‌دار دستگیر و ضمن تحویل به مراجع قضائی با قرار صادره روانه زندان شد.

محمدی در خاتمه بیان داشت: پلیس اجازه عرض اندام و قدرت‌نمایی به هنجار شکنان را نخواهد داد و با اقتدار تمام و بدون اغماض با آن برخورد خواهد کرد.

وی اضافه کرد: از شهروندان خواست تا ضمن همکاری با پلیس هرگونه موارد را در این خصوص با شماره ۱۱۰ پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/