به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، لیلا زعفرانی اظهار کرد: در نشست امور بانوان شهرستان دماوند پیش‌بینی برنامه‌های سال ۹۸ در حوزه بانوان و خانواده در سه ماهه نخست سال تصویب می‌شود و به بررسی عملکرد سال جاری می‌پردازیم.

وی در خصوص عملکرد بانوان در سال ۹۷ از شرکت در ۱۶ نمایشگاه در استان تهران و شهرستان دماوند، حضور در یک نمایشگاه در خارج از کشور و ۳۰۰ مورد ارائه تسهیلات به بانوان کارآفرین خبر داد.

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند همچنین از برگزاری ۶۸ کارگاه آموزشی در حوزه بانوان و خانواده، نشاط و زندگی، مهارت‌های زندگی، فرزندپروری، برگزاری دو کارگاه و همایش بزرگ اعتیاد برای آرایشگران و ورزشکاران به عنوان دیگر فعالیت‌های بانوان در سال جاری نام برد.

زعفرانی ادامه داد: همچنین برگزاری کارگاه ایدز، هپاتیت و پیشگیری از بیماری‌های شغلی با همکاری شهرداری کیلان از دیگر فعالیت‌های حوزه بانوان در سال ۹۷ بود.

وی در خصوص پیش‌بینی برنامه‌ها در سال ۹۸ گفت: در فرودین‌ماه سال آینده، برنامه‌هایی چون وفات حضرت زینب(س)، عید مبعث، روز جهانی بهداشت، روز پاسدار و تقدیر از پاسداران شاغل، روز جانباز  و دیدار با همسران جانباز مدنظر قرار دارد.

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار شهرستان دماوند از برگزاری سه همایش بزرگ جوانان در سه شهر دماوند، آبسرد و رودهن به مناسبت روز جوان، به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مدنظر نام برد.

منبع: فارس

انتهای پیام/