به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی ظهر امروز در نشست کارگروه‌های اجرایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان دماوند که در دفتر امام جمعه دماوند برگزار شد، اظهار کرد: در چهلمین سالگرد نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم که امیدواریم بتوانیم کارکردها، پیشرفت‌ها و موفقیت‌های حاصل شده در کلیات و جزئیات نظام جمهوری اسلامی ایران را به مردم بازتاب دهیم؛ در این ۴۰ سال دشمنان بیشترین حمله‌ها را علیه انقلاب اسلامی داشته‌اند.

وی افزود: ادارات باید قدم مثبت جهت کارکرد نظام برداشته و هر اداره‌ای با مقایسه بعد و قبل انقلاب کارکردهای خود را در شهرستان، استان و کشور منعکس کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: فرماندار دماوند عنایت خاصی دارند که در چهلمین سال قدم بلندی برداشته شود و به مناسبت دهه فجر برنامه‌های متنوع و مختلفی داشته باشیم؛ همان‌طور که دشمنان برای نظام ما برنامه‌ریزی دارند.

فتاح‌دماوندی ادامه داد: هم‌دلی و صمیمت بین مردم و دولت وجود دارد و با سابقه زیاد و چند هزار ساله، با فرهنگ، آداب و رسوم خاص شهرستانی بوده که به پایتخت نزدیک است و علمای بسیاری در قبل و بعد از انقلاب در این شهرستان حضور داشتند.

وی با بیان اینکه شهرستان دماوند دارای شهدا، ایثارگران و رزمندگان بسیاری است، گفت: باید امسال در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی با توجه به خدمات طول این سال‌ها، بهترین نوع خدمات‌رسانی را به مردم ارائه کنیم.

امام جمعه شهرستان دماوند با اشاره به اینکه برنامه‌های مطلوبی برای راهپیمایی روز ۱۳ آبان در دماوند پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه آموزش و پرورش به مسائل پرورشی و تربیتی عنایت خاصی دارد، امیدواریم راهپیمایی ۱۳ آبان امسال بهترین راهپیمایی سال‌های گذشته باشد.

فتاح‌دماوندی بیان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این مناسبت بسیار مهم و ضروری است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و ضرورت فعال‌سازی ستادهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نیمه دوم سال و با عنایت به پیش‌رو داشتن مراسم عمومی در مناسبت‌های منتهی به بهمن‌ها از جمله یوم‌الله ۱۳ آبان، نهم دی و در نهایت ایام‌الله دهه مبارک فجر باید در خصوص اجرای برنامه‌های منسجم و هدفمند در طی این ایام اقدامات لازم با تشکیل کارگروه‌های اجرایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند تأکید کرد: امیدواریم با تشکیل ستادهای اجرایی تمام مسؤولان و فعالان فرهنگی زمینه برگزاری هرچه بهتر مراسم فراهم شود و در این خصوص، ۱۸ کارگروه اجرایی تشکیل شده است.

انتهای پیام/ر